how to create your own web page

Ekom Merkezi Isı, Sıhhi Sıcak Su ve Soğutma Gider Paylaşım Yazılımı

Enerji verimliliğinin arttırılması amacıyla Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından Resmi Gazete’de yayınlanan Enerji Verimliliği Kanunu, merkezi ısıtma ve sıhhı sıcak su sistemine sahip binaların dönem gider faturalandırılma sürecinde apartman yöneticilerine sorumluluk getirmiştir.

    Ekom Yazılım’ın geliştirdiği Ekom Merkezi Isı, Sıhhi Sıcak Su ve Soğutma Gider Paylaşım Yazılımı "ekomMISS", merkezi ısıtma ve sıhhi sıcak su sistemi bulunan; Site ve Apartman, Kooperatif, AVM, İş Merkezi, Plaza ve Rezidanslar'da yönetimlerin gider paylaşımlarını kolay ve zahmetsiz bir şekilde hesaplamasına olanak sağlıyor. 

Uyumluluk

Parametrik yapısı sayesinde
ekomMISS’ı her türlü donanıma adapte edebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

Senkronizasyon

ekomMISS'da bulunan verilerinizi
ekomASY yazılımı ile eş zamanlayabilir, böylelikle gider paylaşımlarını hane sakinlerinizin cari hesaplarına kolaylıkla aktarabilirsiniz.

Veri Aktarımı

Microsoft Excel'de yer alan tüketim verilerinizi kolaylıkla ekomMISS’a aktarabilirsiniz.

ekomMISS ile ilgili...

Evet. ekomMISS yazılımı, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından 14.3.2008 tarihli resmi gazetede yayınlanan "Merkezi ısıtma ve sıhhi sıcak su sistemlerinde ısınma ve sıhhi sıcak su giderlerinin paylaştırılmasına ilişkin yönetmelik" ile uyumludur.

Dönem gider faturaları; bağımsız bölümlerin ısıtma, soğutma, sıcak su ve soğuk su tüketimleri baz alınarak yönetmelikte belirtilen şekilde paylaştırılmaktadır.

Site yönetimlerinin haricinde; Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından yetkili kılınan ölçüm şirketleri, gider paylaşımlarının yapılması amacıyla ölçüm işlemlerini gerçekleştirebilmektedir.

Yönetiminize uygun teklifler almak için bizi arayabilirsiniz!

© 2018 Ekom Yazılım